ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8794036
nr 879 4036
Sent 1800-tal, höjd: 70
Kondition: slitage, skador, lösa delar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:38:45
500 kr
600 kr